Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00DE SPRENK 1-SMASHING '89 21 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00STEENSEL 1-SMASHING '89 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00MUNSEL 2-SMASHING '89 14 - 0Kunstgras
vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00SMASHING '89 4-SMASHING '89 52 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ASMUNT 2-SMASHING '89 31 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00SMASHING '89 6-SKINLO 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE HELLEKENS 1-SMASHING '89 71 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ERESLOCH 4-SMASHING '89 92 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ROSMALEN 3-SMASHING '89 80 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00SMASHING '89 1-ROSMALEN 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15SMASHING '89 2-DE PEPPELIEREN 32 - 2Kunstgras
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:00SMASHING '89 2-VALKENSWAARD 50 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00SMASHING '89 1-BOEMERANG 31 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SMASHING '89 1-DE HAMBAKEN 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00SMASHING '89 1-NULAND 13 - 2Kunstgras
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
10:00UDENHOUT 2-SMASHING '89 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 039Stand
09:00SMASHING 89 1-KIENEHOEF 11 - 5
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 065Stand
09:00HAAREN 1-SMASHING 89 14 - 2
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 066Stand
09:00SMASHING 89 2-DE KORREL 16 - 0
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
10:30BOKT 1-SMASHING '89 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 047Stand
11:00MEERHOVEN 4-SMASHING 89 31 - 5
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
12:00DE STAP 1-SMASHING '89 15 - 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
13:00SMASHING '89 1-MUNSEL 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
13:00SMASHING '89 1-BERLICUM 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
13:00SMASHING '89 1-BOKT 16 - 0Kunstgras
maandag 9 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Maandag Middag (OBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SMASHING '89 1-BEST 13 - 1Kunstgras
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00STEENSEL 1-SMASHING '89 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:00HAAREN 2-SMASHING '89 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 9Stand
09:00ERESLOCH 3-SMASHING '89 30 - 4Roodzand Kunstgras
donderdag 12 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SMASHING '89 1-WAALRE 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SMASHING '89 2-DE KREKEL 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00SMASHING '89 3-DE BEEK 12 - 2Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00SMASHING '89 5-ERESLOCH 21 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ENGELEN 2-SMASHING '89 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00SMASHING '89 3-ENGELEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE DONKELAAR 3-SMASHING '89 61 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00SMASHING '89 9-WAALRE 31 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00SMASHING '89 8-HAAREN 54 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00DE KORREL 1-SMASHING '89 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:15SMASHING '89 7-DUYSEL 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
20:00VESSEM 1-SMASHING '89 40 - 4Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
10:00BIJSTERVELDEN 1-SMASHING '89 13 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00PIETER BRUEGHEL 1-SMASHING '89 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00BAS DONGEN 2-SMASHING '89 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
13:00CAROLUS 2-SMASHING '89 26 - 0Kunstgras
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
09:00ERESLOCH 2-SMASHING '89 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 047Stand
09:00SMASHING 89 3-VELDHOVEN 32 - 4
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 065Stand
09:00SMASHING 89 1-TECO 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
11:15ROSMALEN 1-SMASHING '89 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
09:15PIETER BRUEGHEL 2-SMASHING '89 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 066Stand
09:30SON EN BREUGEL 2-SMASHING 89 23 - 3
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 039Stand
10:00DE YPELAER HBEEK 1-SMASHING 89 16 - 0
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:00SMASHING '89 2-ROSMALEN 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
13:00SMASHING '89 1-BERGENSHUIZEN 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00SMASHING '89 1-DE MERLETTEN 10 - 6Kunstgras
maandag 16 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Maandag Middag (OBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00METZ-POINT 2-SMASHING '89 11 - 3Roodzand Kunstgras
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SMASHING '89 1-DE KORREL 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:00SMASHING '89 2-DE HOGT 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 9Stand
09:00SMASHING '89 3-DE HOGT 43 - 1Kunstgras
donderdag 19 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00UDEN 1-SMASHING '89 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:30DE REN 1-SMASHING '89 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:30THADIA 1-SMASHING '89 30 - 4
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00WAALRE 1-SMASHING '89 51 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00SMASHING '89 4-BAARLE 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BERLICUM 4-SMASHING '89 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00SMASHING '89 6-BEST 71 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE KEMPHANEN 4-SMASHING '89 70 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE LISSEVOORT 6-SMASHING '89 93 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00D'OGGELEN 1-SMASHING '89 82 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00SMASHING '89 1-TETERINGEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15SMASHING '89 2-ASMUNT 12 - 2Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:00SMASHING '89 2-DE KIENEHOEF 114 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00SMASHING '89 1-DE KORREL 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SMASHING '89 1-MUNSEL 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00SMASHING '89 1-AMMERZODEN 14 - 1Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
10:00DE KIENEHOEF 1-SMASHING '89 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 039Stand
09:00SMASHING 89 1-PEPPELIEREN 14 - 2
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 047Stand
09:00TEGENBOSCH 2-SMASHING 89 33 - 3
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
12:00'T SLOTJE 1-SMASHING '89 23 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
12:00GOIRLE 2-SMASHING '89 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
11:00SMASHING '89 1-'T SLOTJE 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
13:00SMASHING '89 1-TEGENBOSCH 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
13:00SMASHING '89 1-HTC SON 12 - 4Kunstgras
maandag 23 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Maandag Middag (OBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00SMASHING '89 1-SON EN BREUGEL 14 - 0Kunstgras
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00VALKENSWAARD 2-SMASHING '89 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:00WETTENSEIND 2-SMASHING '89 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 9Stand
09:00VALKENSWAARD 5-SMASHING '89 32 - 2Kunstgras
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SMASHING '89 1-VOLKEL 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SMASHING '89 2-HEEZE 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00SMASHING '89 3-BERLICUM 20 - 4Kunstgras